11_officemeetingOśrodek wypoczynkowo – szkoleniowy DOLINA WARTY w Szczepocicach posiada 52 miejsca noclegowe w pokojach 1,2,3 i 4 osobowych z łazienkami, tv sat i internetem bezprzewodowym. Trzy sale konferencyjne o zróżnicowanej wielkości wyposażone w sprzęt multimedialny według życzenia. Zleceniodawcy mogą obsłużyć  spotkania szkoleniowe i integracyjne, warsztaty
i konferencje nawet dla 150-200 osób w wersji impreza jednodniowa z wyżywieniem. Ośrodek dysponuje również terenem na którym podczas spotkań integracyjnych czy szkoleniowych mogą odbywać się zajęcia, turnieje sportowe łucznicze i strzeleckie, gry rekreacyjne, spotkania towarzyskie przy ognisku i grillu.

meetingDuży teren leśny wokół Ośrodka umożliwia organizację biegów terenowych na orientację, gier przygodowych z torem przeszkód, krótkich wyścigów rowerowych off-road, biegów przełajowych, bitew paintballowych. Położenie nad Wartą sprzyja organizowaniu spływów kajakowych urozmaiconych krótkimi wycieczkami oraz turniejami łuczniczymi w terenie. Jesteśmy również przygotowani na organizowanie nocnych marszów i gier na orientację.