warta_035Ośrodek ,,Dolina Warty” położony jest w cichej miejscowości Szczepocice Rządowe, 300 metrów od brzegów malowniczej rzeki, wśród sosnowych i brzozowych lasów poprzetykanych zielonymi łąkami, na których często napotkać można dostojnie spacerujące czaple i bociany. warta_076Na brzegach rzeki i w jej starorzeczach pojawiły się żeremia bobrów co świadczy o znakomitym stanie środowiska naturalnego w naszym regionie.W lasach często widuje się stada zwierzyny płowej zimą obficie dokarmianej przez leśników. Starorzecza Warty i sama rzeka to również teren atrakcyjny dla wędkarzy polujących na taaaaakiego szczupaka.

warta_051Ośrodek dysponuje 52 miejscami noclegowymi w pokojach 1,2,3 i 4 osobowych z łazienkami ulokowanych w nowych budynkach. Kuchnia, jadalnie, sale do zajęć, sale konferencyjne i bankietowe mieszczą się w osobnym budynku a tuż obok znajduje się trawiasty obszerny plac do zajęć na świeżym powietrzu z placem zabaw dla dzieci, torem łuczniczym, polem do minigolfa i strzelnicą sportową oraz miejscem do grilowania i wieczornych spotkań przy ognisku.345

Na terenie ośrodka jest wystarczająca ilość miejsc parkingowych a teren jest ogrodzony i  monitorowany.
Nasi goście mogą   przygotowywać własne posiłki w specjalnie do tego celu przygotowanej kuchni i jadalni na piętrze wyposażonej w niezbędne urządzenia oraz tv.

ows_warta_051  lazienkaows_warta_067